22 czerwca 2018

Ground Handling

BGS jest międzynarodowym dostawcą usług obsługi naziemnej, tankowania samolotów, logistyki materiałów płynnych ADR oraz usług szkoleniowych, a także rozwiązań IT. Firma działa w Czechach, na Litwie, Łotwie, Estonii, w Polsce, Czechach, Niemczech, Rosji i na Ukrainie. BGS obsługuje zarówno krajowe, tak i międzynarodowych przewoźników w Ostrawie, Wilnie, Kaunase, Rydze, Tallinie, Modlinie, Chopinie, Warszawie, Krakowie, Katowicach, a także lotniska w Kownie, Żukowskim, Boryspolu, Kijowie, Odessie i Lwowie.

Każdego roku międzynarodowe zespoły BGS obsługują ponad 8 mln pasażerów i 50 000 lotów. Firma dostarcza również ponad 500 000 ton paliwa lotniczego rocznie. Z ponad 200 własnych cystern samochodowych każdego roku BGS przewozi również  ok. 400 mln litrów benzyny i innych cieczy ADR dla nielotniczych klientów w Krajach Bałtyckich, Europy Wschodniej i Środkowej, Skandynawii, a także w pozostałej części regionu.

W 2008 roku BGS zajął pierwsze miejsce w Europie i plasuje się w pierwszej dziesiątce światowych firm działających w branży obsługi naziemnej, nagrodzonych przez ISAGO certyfikatem bezpieczeństwa i  jakości za usługi w zakresie obsługi naziemnej. Firma jest członkiem IATA Ground Handling Council (IGHC) i posiada certyfikat ISO 9001:2008.

Zapraszamy do krótkiej relacji z wizyty w Baltic Ground Services.


error: Zakaz kopiowania !!
%d bloggers like this: